Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 146
Návštev dnes: 43
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

"Víťazi DO FORMY 2004"

Počet zobrazení článku: 41758

Zdroj: www.muscle-fitness.sk

ImageVyhodnotenie súťaže do formy s Muscle&Fitness 2004

Víťazi 6. ročníka súťaže v trojmesačnej transformácii postavy  - úspešných 281 čitateľov MUSCLE&FITNESS

Máme za sebou 6. ročník súťaže v transformácii postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS. Dokončilo ho 281 súťažiacich (132 mužov a 149 žien), ktorí nám do redakcie zaslali obálky s listom a fotografiami dokumentujú­cimi výsledky ich trojmesačného snaženia. Pozorne sme preštudovali všetky zasla­né fotografie a do posledného slovka prečí­tali všetky listy. V liste 39-ročnej manažér­ky Romány Pšenkovej z Třebíča sme našli aj toto: „Do soutěže jsem šla s cílem dostat se alespoň do finále, ale jak dny plynuly, zjistila jsem, že soutěž byla skvělý start a motivace na začátku. Na prahu posledního měsíce jsem opět stála před otázkou: Co je mým cílem a co je pro mě nejdůležitější - vyhrát? Ale vždyť já už sama pro sebe vy­hrála. Jsem v pohodě. Pravidelně cvičím. V posilovně se setkávám s přáteli. Nosím velikost o tri čísla menší. Opálila jsem se do bronzova a po třech letech v kalhotách nosím krátke sukně. Je mi fajn. I když jsem nedosáhla maximum, udělala jsem kus práce a jsem spokojená."

Romana snáď najlepšie vystihla pod­statu súťaže, ako ju chápeme my v redak­cii a sme presvedčení, že aj väčšina našich súťažiacich. Každý, kto DO FORMY S MUSCLE&FITNESS dokončí, je víťazom. Každému z 281 úspešných účastníkov sr­dečne blahoželáme a prajeme, aby aspoň čosi zo súťaže DO FORMY S MUS­CLE&FITNESS 2004 ostalo natrvalo súčas­ťou jeho života.

Samozrejme, súťaž je súťaž, a tak sme i tohto roku museli vybrať z 281 víťazov tých najlepších. Vylučovacou metódou sme určili v každej kategórii skupiny finalistov a z nich potom naša redakčná porota - neraz po veľmi dlhom zvažovaní - určila víťazov kategórií. Dnes vám fotografiami a úryvkami z listov predstavujeme víťazov jednotlivých ôsmich kategórií. Stretnete sa s nimi i v nasledujúcom čísle MUSCLE&FIT­NESS v reportáži z bratislavského Víkendu víťazov DO FORMY 2004 a k ich premenám sa vrátime i formou obsiahlejších profilov. Postupne budeme uverejňovať fotografie a miniprofily všetkých finalistov, ako i mnohých ďalších pozoruhodných účastníkov tohtoročnej súťaže.

Ešte trochu štatistiky

Najviac súťažiacich na štarte i v cieli bolo v kategórii žien 26-35 rokov, kde z 248 pri­hlásených dokončilo svoju premenu 71 žien. V rovnakej vekovej kategórii mužov súťaž úspešne ukončilo 49 zo 160 prihláse­ných. V najmladších kategóriách od 15 do 25 rokov vydržalo do konca súťaže 33 mla­dých mužov (100 prihlásených) a 40 žien (prihlásených 163). V kategórii 36-45 rokov svoju telesnú transformáciu úspešne zvlád­lo 28 žien (zo 104) a 30 mužov (zo 76). Nadpriemerné percento úspešnosti už tra­dične vykazujú najvyššie vekové kategórie, kde súťaž dokončilo 10 žien (prihlásených 28) a 20 mužov (37 prihlásených). Aj keď DO FORMY S MUSCLE&FITNESS nie je súťažou hlavne v chudnutí, o vysokej úrov­ni tohto ročníka svedčí aj rekordný váhový úbytok - 281 úspešných účastníkov zhodilo počas troch mesiacov 2287 kg!

ImageIng. Eva Karabinošová, 51 rokov, komerčná banková pracovníčka, Nitra, výška 164 cm

„Už niekoľko rokov pozorne sledujem snaženie a úspe­chy súťažiacich DO FORMY. Nielen preto, že často sú to moji známi a zverenci môjho manžela. Postupom času som sa aj ja celkom slušne naučila rozumieť cvičeniu. A tak som sa rozhodla otestovať svoje telo, ako sa dokáže zmeniť po svedomitom trojmesačnom tréningu. Podmienky na cvičenie som mala vynikajúce - posilňovňu pri dome a dobrého trénera vždy poruke. Snažila som sa nevynechať ani jeden tréning a pri každom tré­ningu som sa maximálne koncentrovala na to, prečo a hlavne čo cvičím. Výsledok, ktorý som dosiahla, ma veľmi teší. Ďakujem manželovi za cenné rady a láskavý prístup a redakcii MUSCLE&FITNESS za jedinečnú mož­nosť sebapoznávania."

 
 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Zdenka
Zajtra má meniny
Ľuboš
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
1 Hosť
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang