Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 164
Návštev dnes: 89
Z knihy odkazov
Simi
Dobry den p.Karabinos chcem sa opytat cvicenie hit
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

| do súťaže Jarná premena 2019 sa môžete prihlásdiť už teraz | súťaž začína 1.3.2019 | slávnostné vyhlásenie výsledkov bude 16.6.2019 v Nitre

VIDEOgaléria Júliusa Karabinoša

Vyberte si kategóriu:

Jarná premena
Do plaviek s TVZ
Majstrovstvá sveta Guadeloupe 2008
Humor vo fitku
RôzneNajstarší účastník v histórii

Ladislav Ježo

Nejstarší závodník, který se kdy postavil na pódium soutěže v naturální kulturistice. Bylo to na podzim 2008 v Karlových Varech v rámci soutěže AMINOSTAR NATURAL CUP 2008 a Ladislavu Ježovi z Nitry (SK), svěřenci Julia Karabinoše, bylo v té době neuvěřitelných 77 let! Přejeme mu hodně dalších let v takovéto fyzické i psychické pohodě.

Celý článok...
 

Peter Varinský v teleráne TV Markíza

Peter Varinský v Teleráne

"Peter Varinský starší má telo, na ktorom spočinie nejeden pohľad," hovorí moderátor v relácii Teleráno televízie Markíza. Pozrite si reportáž o rodine Varinských, o zákulisí tejto rodiny a o súťažiach v naturálnej kulturistike. Na 1. ročníku Žitnoostrovského pohára, ktorý sa konal 24. októbra 2009 v Dunajskej Strede sa spomedzi veľkých svalnáčov na javisku do publika usmieval Peter Varinský senior, ktorý dokonca získal špeciálnu cenu. Peter Varinský je jedným z priateľov a zverencov trénera Júliusa Karabinoša.

Celý článok...
 

Julo Karabinoš na Žitnoostrovskom pohári

Žitnoostrovský pohár

Na prvom ročníku ARENA RELAX NATURAL CUP 2009, zvanom tiež Žitnoostrovský pohár, ktorý sa konal 24. októbra 2009 v Dunajskej Strede sa zúčastnil aj Julo Karabinoš. Pozrite si jeho vystúpenie.

Celý článok...
 

Peter Varinský na Žitnoostrovskom pohári

Peter Varínskz

Moderátor športu TV Markíza Peter Varinský mal po kom zdediť štíhlu líniu a lásku k športu. Na 1. ročníku Žitnoostrovského pohára, ktorý sa konal 24. októbra 2009 v Dunajskej Strede sa spomedzi veľkých svalnáčov na javisku do publika usmieval jeho otec, Peter Varinský senior, ktorý dokonca získal špeciálnu cenu. Peter Varinský je jedným z priateľov a zverencov trénera Júliusa Karabinoša. Pozrite si reportáž TV Markíza o tejto súťaži.

Celý článok...
 

Motivačné video THE SECRET To You

The Secret To You

Naučte sa snívať s splňte si svoje sny. Chcete zmeniť svoju postavu? Predstavte si, ako by ste sa cítili, keby ste mali takú postavu, o akej snívate. Zdá sa Vám to neuskutočniteľné? Pozrite si film Secret o tajomstvách ľudí, ktorí dosiahli svoje sny. Alebo kontaktujte odborníka na výživu, zdravé chudnutie a fitness. Na našej stránke nájdete tipy a triky na zdravé chudnutie a formovanie postavy. Individuálny prístup Ing. Júliusa Karabinoša, PhD., trénera 1. triedy a odborníka v oblasti zdravej výživy sú zárukou kvalitného odborného vedenia s predpokladom úspešných výsledkov. Schudnite pod odborným vedením.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 36 - 40 z 63
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Miloslava
Zajtra má meniny
Jaromír
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
2 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang