Skip to main content

Ty chceš schudnúť, my vieme ako

tréningový a stravovací program

Za dvadsať rokov praxe sme pomohli schudnúť už vyše 4000 ženám a mužom rôznych vekových kategórií. Pomohli sme im získať ten správny impulz na naštartovanie nového života, kariéry, vzťahu...

Individuálny tréningový a stravovací program

Nevieš ako cvičiť alebo ako sa stravovať?

Pokiaľ nevieš ako správne cvičiť alebo ako sa máš správne a zdravo stravovať, ponúkame ti možnosť vypracovania Individuálneho tréningového a stravovacieho programu. Program si môžeš objednať za bežnú cenu 70 € / ks. Pri objednaní dvoch individuálnych tréningových a stravovacích programov súčasne ťa jeden program vyjde za zvýhodnenú cenu 50 € / ks.

Tréningový a stravovací program ti vypracujeme priamo na mieru a v prípade tvojho záujmu ťa vieme zaškoliť aj do správneho cvičenia v posilňovni. Toto zaškolenie realizuje buď priamo osobný tréner Július Karabinoš alebo jeho partnerka, trénerka Lenka Bóriková. S cvičením a chudnutím máme osobné a dlhoročné skúsenosti a zároveň aj úspešné skúsenosti stoviek klientov na Slovensku, v Česku aj v zahraničí.

V prípade vypracovania Individuálneho tréningového a stravovacieho programu ti vieme odporučiť overeného osobného trénera alebo trénerku aj v mieste tvojho bydliska.

Kompletný Individuálny tréningový a stravovací program
obsahuje cca 20 strán textu vypracovaného na mieru podľa tvojich osobných údajov.

Objednávka

individuálneho tréningového
a stravovacieho programu

Vyber si, o aký program máš záujem:

SLUŽBA:

Napíšte svoje osobné údaje:


Napíšte svoje osobné údaje:


Zdravotné ťažkosti a komplikácie


Cieľ cvičenia a predstavy: