Skip to main content

premena roka

Čo je Premena roka?

PREMENA ROKA je internetová súťaž v zmene postavy, premene tela, ktorú sme zaviedli pre tých, ktorí by radi svoju premenu začali kedykoľvek počas roka.

Pre niektorých z našich súťažiacich, ktorí sa prihlásili do Jarnej premeny totiž nebolo časové obdobie na schudnutie v Jarnej premene dostatočné, preto sme zaviedli samostatnú kategóriu PREMENA ROKA, ktorú rovnako ako JARNÚ PREMENU vyhodnocujeme spoločne počas slávnostného oficiálneho vyhlásenia výsledkov súťaže.

Pôvodne sme PREMENU ROKA robili len pre našich klientov, v posledných rokoch aj pre klientov trénerov, ktorí s nami spolupracujú v JARNEJ PREMENE. Práve teraz je ideálny čas na začatie, od januára môžu účastníci PREMENY ROKA pokračovať aj JARNEJ PREMENE 2023 a ukončiť obidve súťaže súčasne.

Pri PREMENE ROKA sa očakáva väčší hmotnostný úbytok ako v JARNEJ PREMENE, minimálne 25 kg. FOTO na začiatku nemusí byť v plavkách, ale môže. FOTO sa nám vopred neposiela, až na konci. Štartovné je rovnaké ako v JP, teda 12 EUR. Dôležité je, aby sme o súťažiacom človeku vedeli, preto je hlavne potrebné vyplniť prihlášku do PREMENY ROKA.

Kedy sa do Premeny roka prihlásiť?

PREMENU ROKA je možné začať kedykoľvek. Ideálny čas na začiatok je september, no ukončiť by sa mala do 12 mesiacov tak, aby sme výsledky mohli vyhodnotiť na vyhodnotení Jarnej premeny, ktoré sa koná pravidelne koncom júna.

Trápi ťa obezita a nevieš sa jej zbaviť? Chceš trvalo schudnúť? Chceš spevniť svalstvo, nabrať svalovú hmotu, vyformovať svoju postavu? Sú 3 mesiace pre zmenu Jarnej premene pre Teba málo? Prihlás sa do Premeny roka! A ak sa Ti bude dariť, môže sa v jari prihlásiť aj do Jarnej premeny. Všetko sa dá cez internet v spolupráci s nami, samostatne, ale aj s tvojim trénerom alebo trénerkou.

Víťazom je každý jeden súťažiaci, ktorý súťaž dokončí.
Pretože dokázal zvíťaziť nad sebou.

Ing. Július Karabinoš, PhD., zakladateľ súťaže

👍🏻 inšpiruj sa 🏆

úspešní súťažiaci 16. ročníka Jarnej premeny

Zázračné pilulky na chudnutie neexistujú! Je to len lacná reklama s krátkodobým účinkom! Základom zdravého a dlhodobého schudnutia je správna životospráva, úprava stravovacích návykov, posilňovacie a aeróbne cvičenie.

Nevieš, čo to znamená?
Zapoj sa do súťaže a naučíš sa to...

Súťaž organizuje profesionálny tréner Julo Karabinoš a jeho partnerka trénerka Lenka Bóriková

  • vyše 4000 klientov od roku 2001,
  • trénoval a pripravil mnohých víťazov a úspešných účastníkov súťaží v chudnutí a transformácii postavy,
  • víťaz VO FORME 2000 s MUSCLE & FITNESS,
  • víťaz DO FORMY 2001 s MUSCLE & FITNESS,
  • víťaz POSTAVA SNŮ 2003 časopisu FITNESS,
  • víťaz GRAND PRIX 2004 časopisu SVĚT KULTURISTIKY,
  • majster sveta v naturálnej kulturistike 2013 a 2014,
  • majster Európy v naturálnej kulturistike 2013 a 2014,
  • strieborný na Natural Olympia 2013, San Diego, USA,
  • tréner mnohých úspešných kulturistov a fitnesiek

Lenka Bóriková

absolútna víťazka Jarnej premeny 2010 a 2011

víťazka DO FORMY 2010 s MUSCLE & FITNESS

Prihláška do súťaže
Premena roka pre rok 2024


tvoje svoje osobné údaje:

Pohlavie:

úvodná a záverečná fotografia sú dôležité

Dôležité je, aby si si pri podaní prihlášky urobil aktuálnu úvodnú fotografiu s časopisom v ruke. Na Slovensku a v Česku odporúčame mesačníky Zdravie, Fit štýl, Dieta a dvojmesačník Svět kulturistiky. Úvodnú fotografiu nám neposielaj, odlož si ju a pokiaľ súťaž dokončíš, pošleš nám ju naraz spolu so záverečnou fotografiou. Pred termínom odoslania záverečnej fotografie ti pošleme e-mailom pripomienku a zverejníme prípomienku aj na našich sociálnych sieťach.

Telesné miery pred prihlásením sa do súťaže:Dôležité:
Prihláška bude platná až po poukázaní štartovného 15 € na účet číslo SK97 0200 0000 0029 6098 2856 vo Všeobecnej úverovej banke (do poznámky uveďte meno) alebo osobnej úhrade u trénera.

Súťažiaci z Českej republiky môžu uhradiť poplatok 370 CZK na číslo účtu Komerční Banka, IBAN: CZ04 0100 0001 1558 3767 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPP. Štartovné prosíme uhradiť súčasne s podaním prihlášky. Pri platbe uveďte svoje priezvisko.

Poznámka: V prípade tvojho dokončenia súťaže a úspešného umiestnenia súhlasíš so zverejnením osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z., a to zverejnením mena, veku, základných mier a úvodnej a záverečnej fotografie na www.karabinos.sk alebo na www.premena.karabinos.sk, prípadne v tlačových médiách súvisiacich so športom, zdravím alebo správnou životosprávou. Pokiaľ súťaž dokončíš a zároveň sa umiestniš na víťaznom mieste a nesúhlasíš so zverejnením vyššie uvedených údajov alebo máš k tejto téme otázky, informuj nás prosím e-mailom, radi ti odpovieme.