E-mail

Výsledková listina súťaže Jarná premena 2015

Počet zobrazení článku: 18804

#
Meno Mesto / Obec
Kategória Hodnotenie rozhodcov
 Súčet
A B C D E F G H I

Výsledky muži

1. Rybanský Igor Kanianka M do 30 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Chvojka Martin Bánovce n. Bebravou M do 30 3 2 2 3 3 2 2 3 2 22
3. Baranovič Lukáš Myjava M do 30 2 3 3 2 2 3 3 2 3 23
4. Durdiak Michal Rišňovce M do 30 4 4 4 4 4 4 4 4 4 36

1. Kováčik Jaroslav Trenčín M do 43 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Cettl Juraj Bratislava M do 43 2 3 2 3 2 2 2 2 2 20
3. Benč Jozef Hrubý Šúr M do 43 4 2 3 2 3 3 3 3 3 26
4. Macko Miroslav Prievidza M do 43 3 4 4 4 4 4 4 4 4 35

1. Balaško Róbert Lučenec M nad 44 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Balkó Róbert Kolíňany M nad 44 2 2 3 3 2 3 2 2 2 21
3. Adamkovič Martin Levice M nad 44 3 3 2 2 3 2 3 3 3 24
4. Jendrušák Boris   M nad 44 4 4 4 4 4 4 4 4 4 36

Výsledky ženy

1. Bystričanová Lenka Zvolen Ž do 30 2 1 2 1 1 1 3 2 1 14
2. Kozmérová Csilla Gabčíkovo Ž do 30 1 2 2 2 3 2 1 1 2 16
3. Križanová Ivana Šaľa Ž do 30 3 3 2 3 2 3 2 3 3 24

1. Reviľáková Mária Košice Ž do 34 1 2 2 3 1 2 1 1 1 14
2. Križanová Katarína Senica Ž do 34 2 1 3 1 2 1 3 2 2 17
3. Kopernická Lenka Kľak Ž do 34 3 3 1 2 3 3 2 3 3 23
4. Evanson Amber USA Ž do 34 4 4 4 4 4 4 4 4 4 36
5. Straňáková Viera Kuzmice   5 5 5 5 5 5 5 5 5 45

1. Benke Bibiana Bratislava Ž do 39 3 1 1 1 1 1 1 1 1 11
2. Šmátralová Marta Sereď Ž do 39 2 2 2 2 2 3 2 2 2 19
3. Hornigová Ivana Praha Ž do 39 1 2 3 3 4 2 3 3 3 24
4. West Heather USA Ž do 39 4 4 4 4 3 4 4 4 4 35

1. Hornáková Erika Myjava Ž nad 45 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Durdiaková Jaroslava Rišňovce Ž nad 45 2 2 2 3 2 2 2 2 2 19
3. Hátašová Renáta Šaľa Ž nad 45 3 4 3 2 3 4 3 3 3 28
4. Benčová Soňa Hrubý Šúr Ž nad 45 4 3 4 4 4 3 4 4 4 34

1. Jarošová Jana Nová Dubnica Ž nad 46 3 3 1 2 3 1 1 1 1 16
2. Karlubíková Anna Nitra Ž nad 46 1 1 2 3 1 2 3 3 2 18
3. Baničová Eva Prievidza Ž nad 46 2 2 3 1 2 3 2 2 3 20


Rozhodcovia:

A Pavel Brožek České Budějovice
B Iveta Juricová Senica
C Roland Méhes Dunajská Streda
D Katarína Tomášová Martin
E Nela Sullens Nemecko
F Rado Pagáč Kalifornia
G Lenka Bóriková Šaľa
H Daniel Blažko Nitra
I Július Karabinoš Nitra
     
     = absolútny víťaz / víťazka

 

 
starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Lucia
Zajtra má meniny
Branislava
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
5 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang