Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 133
Návštev dnes: 147
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Ako schudnem?

Báječná žena 04/2016Mám 23 rokov, 170 centimetrov a donedávna som vážila 55 kíl. V októbri sa so mnou rozišiel priateľ - dva týždne mi nechutilo jesť a v nasledujúcich som to dobehla a dobieham až doteraz. Hlavne počas sviatkov som jedla skoro stále, napríklad na raňajky rezeň so zemiakovým šalátom. Po vyše mesiaci mám o 8 kíl viac. Pribrala som závratným tempom, cítim sa nesvoja, sebavedomie mám na nule. V časopisoch som našla rôzne rady na zhodenie sviatočných kíl, len sa v nich neviem zorientovať. Poradíte mi?

Reni

Váš problém má v prvom rade psychicky pôvod. Každá rana bolí, keď je čerstvá a krváca. Po čase sa zahojí a zostane len jazva. Jazva už nebolí, je len spomienkou. Zvýšený príjem jedla je častá a prirodzená reakcia na stres, ktorý u vás vyvolal rozchod s priateľom. Musíte sa psychicky dostať do normálu.
Najlepší liek je čas. Začnite chodiť medzi ľudí, stretávajte sa s priateľkami a priateľmi alebo si zadovážte psíka. Jednoducho, musíte si nájsť vo svojom živote záľubu, ktorá vás natoľko zamestná, že budete spokojná. Napríklad aj pravidelné navštevovanie fitnescentra, kde okrem toho, že si budete formovať postavu a tréningom uvoľňovať hormóny šťastia endorfíny, sa zoznámite aj s novými ľuďmi, ktorí môžu obohatiť váš život.
Začnite pravidelne cvičiť a optimálne sa stravovať. Najlepšie by bolo, keby vám na začiatku pomohol odborník, Nehrabte sa v časopisoch a nehľadajte zaručené diéty na internete. Každá diéta je účinná len niekoľko dní. Musíte si osvojiť nové stravovacie návyky, pravidelne cvičiť, ale hlavne, nájsť nový zmysel života.

profesionálny tréner Július Karabinoš
Vyšlo v časopise Báječná žena, 25.1.2016
 
Július Karabinos 
 
< novší článok   starší článok >

 
 Seitenanfang