Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 160
Návštev dnes: 148
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Budem lepší ako Arnold

Počet zobrazení článku: 43210

Nový časČo ako sa tomu bránime, dnešnému svetu diktuje okrem iného aj kult krásnych tiel. Dokonale formované postavy mužov i žien už nie sú len snom, ale „krutou“ realitou. Aj psychológovia nahlas hovoria o tom, že pohľadné telo sa stará aj o lepšie uplatnenie sa v živote.

Budem lepší ako Arnold„Budem lepší ako Arnold,“ povedal Nitran Július Karabinoš pri pohľade na rozkysnutého Terminátora, ktorého uzrel 7. apríla toho roku v Novom Čase. Hneď sa pustil do tréningu a tu je dôkaz, že sa mu to aj podarilo. Znovu podarilo. „Schwarzenegger inšpiroval k telesnému cvičeniu milióny ľudí na celom svete. Pred 35 rokmi bol vzorom celej našej generácie, ale aj tých, ktorí sa narodili oveľa neskôr. Sedemnásobný viťaz chýrnej súťaže Mr.Olympia bol pre všetkých nedosiahnuteľným idolom. Aj pre mňa. Až takým, že som sa z recesie nechal vyfotiť pred jeho podobizňou,“ hovorí čerstvý päťdesiatnik Július Karabinoš, v minulosti známy chovateľ hadov, ktorý je dnes jedným z najvyhľadávanejších osobných trénerov u nás. Na jeho tréningy do Nitry dochádzajú ľudia aj zo vzdialeného okolia.

Nový čas„Môj príklad inšpiroval už mnohých ľudí. Chodia za mnou úspešní podinikatelia s veľkými pupkami. Majú všetko, len postavu a zdravie nie. Viacerým som už pomohol. Čudujem sa však, že môže byť niekto úspešný v podnikaní a riadiť iných ľudí, keď si nevie dať rady sám so sebou. Človek, ktorý napríklad nie je schopný prestať fajčiť, jednoducho nemá pevnú vôľu," zamýšľa sa Július Karabinoš, ktorý práve pevnú vôľu, to najobyčajnejšie chcenie kladie na ceste za peknou postavou na prvé miesto.

"Viete, matka príroda je k nám milosrdná. Aj desať rokov zanedbávaná postava sa pri troche snahy pri cvičení a správnej diéte dá napraviť za tri mesiace," necháva nás nahliadnuť trochu pod pokrievku svojho tajomstva muž, ktorému pod rukami prešlo už asi 500 ľudí. "Iste, neboli všetci úspešní. Mnohí sa zľakli a radšej uverili rôznym zaručeným tabletkám, náplastiam či rôznym pásom, ktoré si treba upevniť niekam na telo. To je naozaj jednoduchšie, ale nikam to nevedie, môžete mi veriť," dodal ešte niekdajší chovateľ hadov spod Nitrianskeho hradu, ktorý už iba nerád púšťa do sveta svoje staršie fotografie. Čudujete sa mu?

Publikované v Novom čase 17. júla 2003 

 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Vladimíra
Zajtra má meniny
Hedviga
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
4 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang