Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 173
Návštev dnes: 25
Z knihy odkazov
Simi
Dobry den p.Karabinos chcem sa opytat cvicenie hit
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Mistrovství Evropy INBA 2013

Počet zobrazení článku: 32178 

muscle&fitness 03/2014 26.10.2013, Karlovy Vary, Česká republika
 
Celkem 113 mužů, žen, juniorů a dětí z deseti zemí Evropy a Austrálie se sešlo v západočeské mekce naturální kulturistiky na evropském šampionátu federace INBA. Festival naturálních svalů a krásných těl, vypracovaných bez podpory nedovolených látek, zaplnil v sobotu 26. října 2013 velký sál lázeňského hotelu Thermal.
I přes kvalitní zahraniční účast většinu míst na stupních vítězů obsadily známé hvězdy českého a slovenského naturálního sportu. Jediným zahraničním vítězem se stal v kategorii super masters Andreas Müller, člen silné reprezentace Německa. Mnozí účastníci vyzkoušeli štěstí ve dvou i třech kategoriích, kde mohli porovnat kvalitu své formy a prezentace. Nejuniverzálnější závodnicí šampionátu se stala Lenka Červená (ČR), která si odnesla zlato v klasickém fitness i fitness figura a navíc (s Radkem Málkem) i v soutěži párů.
 
 

 
 
 
Obecné trendy rozšiřování soutěží o nové kategorie neminuly ani naturální šampionát. Zatímco nejmladší účastníci ve fitness dětí se předvedli karlovarskému publiku pouze ve volných sestavách, muži v bermudách v kategorii Mr. Physique absolvovali kompletní svalový rozvoj včetně pózy břicho - stehna. Absolutním vítězem soutěží mužů se v Karlových Varech stal slovenský reprezentant Pavel Novák. Speciální tituly Miss & Mr. Sympathy získali Lenka Strolená a Pavel Brožek.
 

VÝSLEDKY

KULTURISTIKA - JUNIOŘI: 1. Tomáš Juřica, 2. Dominik Balga (oba SR), 3. Lukáš Morálek (ČR), 4. Vladimír Pečena (SR), 5. Tomáš Duráň (ČR), 6. Michal Marko, 7. David Borik, 8. Robert Kusý (všichni SR), 9. Michael Hartman (ČR).

MUŽI do 175 cm: 1. Pavel Novák (SR), 2. Jaromír Janečka, 3. Michal Dlouhý (oba ČR), 4. Endre Estók (Maď.), 5. Karel Bednařík (ČR), 6. Antal Oross, 7. László Vartek, 8. József Egedi (všichni Maď.), 9. Otar Gvaradze (Gruzie).

MUŽI do 180 cm: 1. Peter Winkler (SR), 2. Jan Páleníček (ČR), 3. Jonáš Not ter (Něm.), 4. Miloslav Nermuť, 5. Vládán Zámořský (oba ČR), 6. Zoltán Szász (Maď.), 7. Lukáš Kujan (SR), 8. Pavel Ruchala (ČR), 9. Marek Bárány (SR).

MUŽI nad 180 cm: 1. ErikTóth (SR), 2. Vakhtang Kopadze (Gruzie), 3. Christian Kellengerger (Něm.), 4. Dušan Fencl, 5. Marek Lahoda (oba ČR), 6. Michal Gašparík (SR), 7. Lukáš Hrubý (ČR), 8. Andrej Šeršnev (Rus.), 9. Aleksiev Radoslav (Bul.).

MASTERS 40-50 let: 1. Peter Winkler (SR), 2. Radek Málek, 3. Vládán Zámořský (oba ČR), 4. Jeus Berthold (Něm.), 5. Jaromír Janečka, 6. Petr Špreňar (oba ČR),
7. Endre Estók (Maď.), 8. Nikolaos Tsikalakis (Řeč.), 9. Tamás Gyórósy (Maď.), 10. Bernd Rausch (Něm.), 11. Pavel Brožek (ČR).

SUPER MASTERS 50-60 let: 1. Andreas Müller (Něm.), 2. Luboš Bednář (ČR), 3. Julius Karabinoš, 4. Peter Szabó (oba SR), 5. Jaroslav Košinár (ČR).

GRAND MASTERS nad 60 let: 1. Julius Karabinoš, 2. Gejza Goralka,
3. Peter Petkeš (všichni SR), 4. Kostas Begalcis, 5. Roman Zemlák (oba ČR).


FITNESS - CLASSIC: 1. Lenka Červená, 2. Zuzka Bumbová (obě ČR), 3. Erzsébet Herczog (Maď.), 4. Lenka Strolená, 5. Jana Šímová (obě ČR).

BIKINI: 1. Markéta Kováčova (ČR), 2. Provence Riagneida (Niž.), 3. Jana Stafford-Jones (ČR), 4. Timea Trajtelová (SR), 5. Krisztina Fúzi (Maď.), 6. Martina Poizlová (SR), 7. Jessica Headley (Bul.), 8. Lucia Čurková, 9. Dominika Lauková (obě SR), 10. Zuzka Bumbová (ČR), 11. Gabriela Halmová, 12. Jana Budayová (obě SR), 13. Jana Krátká (ČR).

FIGURA: 1. Lenka Červená (ČR), 2. Laura Takácsová (SR), 3. Jana Parašcincová, 4. Jaroslava Hrdinková (obě ČR), 5. Mirka Vozárová (SR), 6. Alena Hatvani (ČR), 7. Iveta Juřicová (SR), 8. Monika Doskočilová (Aus.), 9. Krisztina Zábráczki (Maď.), 10. Jánka Globanová (SR), 11. Naděžda Bakhvalová (ČR).

MODEL: 1. Barbora Řeháčková (ČR), 2. Stanislava Tichá, 3. Gabriela Švorcová (obě SR), 4. Kateřina Berdychová, 5. Markéta Kováčova, 6. Jana Stafford-Jones (všechny ČR), 7. Agáta Hlaváčková, 8. Jana Gregušová (obě SR), 9. Provence Riagneida (Niž.), 10. Jana Budayová, 11. Dominika Lauková (obě SR), 12. Jessica Headley (Bul.), 13. Lucia Čurková (SR), 14. Valeria Zelenskaia, 15. Zuzka Bumbová (obě ČR), 16. Monika Doskočilová (Aus.), 17. Martina Poizlová (SR).

MS. PHYSIQUE: 1. Iveta Houserova, 2. Laura Takácsová (obě ČR), 3. Alena Hatvani, 4. Jana Paraščincová, 5. Jaroslava Hrdinková (všechny ČR), 6. Mirka Vozárová (SR), 7. Krisztina Zábráczki (Maď.), 8. Iveta Juřicová, 9. Jana Gregušová, 10. Jánka Globanová (všechny SR).

MR. PHYSIQUE: 1. Marek Lahoda, 2. Dušan Fencl, 3. Tomáš Duráň, 4. Jakub Chrástek (všichni ČR), 5. Vlnce De Witte (Niž.), 6. Marek Kňourek (ČR), 7. Nikolaos Tsikalakis (Řeč.), 8. Michal Komosný (ČR), 9. Otar Gvaradze (Gruzie), 10. Pavel Brožek (ČR).

FITNESS MUŽI: 1. Jan Páleníček, 2. Marek Kňourek, 3. Martin Cetkovský (všichni ČR), 4. Filip Vacek (Aus.).

SMÍŠENÉ PÁRY: 1. Radek Málek / Lenka Červená (ČR), 2. Vládo Pečena / Iveta Houserova (SR), 3. Krisztina Zábráczki / László Vartek (Maď.).

NOVÁČCI: 1. Karel Bednařík (ČR), 2. Adrián Peller (SR), 3. József Cserháti, 4. Peter Gergál (oba Maď.), 5. Otar Gvaradze (Gruzie).

DĚTI 8-11 let: 1. Kateřina Procházková (Natural BB team K. Vary, ČR), 2. Nikola Mihálková (Tatran Prešov, SR), 3. Nikola Procházková, 4. Viola Kalianková (obě Natural BB team K. Vary, ČR),
5. Adam Zvolenský, 6. Ema Lesková, 7. Alexandra Ferencova (všichni Tatran Prešov, SR).

DĚT112-15 let: 1. Simona Pončáková (Tatran Prešov, SR), 2. Veronika Mičková (Kobra Bruntál, ČR), 3. Kateřina Rubešová, 4. Kamila Peyersfeldová (obě Natural BB team K. Vary, ČR), 5. Jana Kovaříková (Kobra Bruntál, ČR), 6. Nikola Kubartová (Natural BB team K. Vary, ČR), 7. Patricia Ad a m čí ková (Tatran Prešov, SR), 8. Kamila Abrahámova (Natural BB team K. Vary, ČR).

 

 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Lucia
Zajtra má meniny
Branislava
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
5 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang