Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 279
Návštev dnes: 71
Z knihy odkazov
Simi
Dobry den p.Karabinos chcem sa opytat cvicenie hit
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

VICTORIA NATURAL CUP 2013

Počet zobrazení článku: 34453 

muscle&fitness 02/2014 5. ROČNÍK POHÁROVEJ SÚŤAŽE SANK, 19.10.2013, SENEC

VÝSLEDKY SÚŤAŽE:

Dorast: 1. Tomáš Jurica (SK Natural Body-Fitnes), 2. Mikuláš Vereb (FC Ján Berdy Michalovce), 3. Imrich Szabó (Z Body Fit Club Jelka), 4. Marek Matuský (EREM Fitness Bratislava).
Juniori: 1. Vladimír Pečená (Bratislava), 2. Lukáš Horálek (SK Hsport Brno), 3. Dávid Bôrik (FK Milénium Nitra), 4. Martin Šoltés (V. Kapušany), 5. Urban Múr (Natural Muscle Zóne Slovinsko), 6. Denis Longa (SK Natural Body-Fitnes), 7. Davorin Pompe (Natural Muscle Zóne Slovinsko), 8. Róbert Kusý (Šaľa), 9. Roman Cuninka (Voderady), 10. Michael Hartman (Breznice), 11. Radoslav Konečný, 12. Jakub Zeman (obaja Iron Gym Zvolen).
Muži do 175 cm: 1. Pavel Novák (B. Bystrica), 2. Jaromír Janečka (TJ Zekon Bystrice), 3. Balázs Nagy (SK Koli fit Vlčany), 4. Slavomír Prada (FC Ján Berdy Michalovce), 5. Adrián Peller (Body Energy), 6. Marián Žigala (Marietta Fit Klub Košice), 7. Tibor Dobos (Iron Gym Zvolen), 8. Antal Orosz (Woondy Gym Gyor), 9. Urban Múr (Natural Muscle Zóne Slovinsko).
Muži do 180 cm: 1. Peter Winkler (KNH HIT B. Bystrica), 2. Radek Malek (SKHsport Brno), 3. Lukáš Kujan (SK Natural Body-Fitnes), 4. Marej Slivon (MS Team Levice), 5. Richard Roško (Marietta
Fit Klub Košice), Marek Barany (Sala).
Muži nad 180 cm: 1. Erik Vanko (SK Gym 96), 2. Michal Gašparík (SK AK Fitness), 3. Peter Štrba (V. Krtíš), 4. Davorin Pompe (Natural Muscle Zóne Slovinsko), 5. Michal Ošvát (EREM Fitness Bratislava), 6. Lajos Kovács (Dinamic Fitness).
Bikini fitness: 1. Dana Kiabová (N. Sú čany), 2. Timea Trajteľová (KNK HIT B. Bystrica), 3. Karín Jadvidžáková (Košice), 4. Jana Kováčova (SK PowerFit Bratislava), 5. Lucia Čurková (Šaľa), 6. Eva Kukanová (Levice), 7. Dominika Lauková (SK Victoria), 8. Zuzana Janstová (Iron Gym Zvolen), 9. Martina Poizlová (SK Gym 96), 10. Jana Budayová (Malinovo), 11. Gabriela Halmovä (SK AK Bratislava), 12. Manuela Škuličová (Športcentrum Bojnice).
Fitness figúra: 1. Laura Takácsová (KNK HIT B. Bystrica), 2. Miroslava Voza rová (Iron Gym Zvolen), 3. Zuzana Gudáneková (MS Team Levice), 4. Jana Globanová (SK AK Fitnes), 5. Gabriela Šallayová (SK AK Bratislava), 6. Iveta Jurícová (SK Natural Body-Fitness).
Fitness model do 170 cm: 1. Agáta Hlavačková (SK Power Fit Bratislava), 2. Karin Jadvidžáková (Košice), 3. Eva Kukanová (Levice), 4. Stanislava Tichá (KNK HIT B. Bystrica), 5. Zuzana Janstová (Iron Gym Zvolen), 6. Jana Gregušová (SK AKÁ
Z. Moravce), 7. Jana Budayová (Malinovo), 8. Gabriela Halmovä (SKAK Bratislava), 9. Edita Nováková (Nitra).
Fitness model nad 170 cm: 1. Gabriela Švorcová (KNK HIT B. Bystrica), 2. Andrea Molnarova (SK Power Fit Bratislava),
3. Dana Kiabová (N. Sučany), 4. Dominika Lauková (SK Victoria), 5. Martina Poizlová (SK Gym 96), 6. Lucia Čurková (Šaľa), 7. Katarína Lajcinová (MS Team Levice), 8. Lýdia Vranova (Iron Gym Zvolen), 9. Judita Mu chová (Via Spirit Šaľa).
Ms. Physlque: 1. Iveta Hauserová (Bratislava), 2. Gabriela Šallayová (SK AK Bratislava), 3. Jana Globanová (SK AK Fitnes), 4. Iveta Juricová (SK Natural Body-Fitness), 5. Erzsébet Herczog (Dinamic Fitness), 6. Miroslava Vozárová (Iron Gym Zvolen).
Masters l: 1. Peter Winkler (KNK HIT B. Bystrica), 2. Radek Málek (SK Hsport Brno), 3. Jaromír Janečka (TJ Zekon Bystrice), 4. Slavomír Prada (FC Ján Berdy Michalovce), 5. Ľuboš Zeman (Z Body Fit Club).
Masters II: 1. Július Karabinoš (FK Milénium Nitra), 2. Peter Szabó (SK Victoria V. Grob), 3. Miloslav Hubner (Duchcov), 4. Igor Kluka (Iron Gym Zvolen), 5. Jaroslav Košinár (SK Polície K. Vary).
Masters III: 1. Július Karabinoš, 2. Gejza Goralka, 3. Peter Petkeš (všetci FK Milénium Nitra).
Telesne postihnutí: 1. Igor Kluka (Iron Gym Zvolen), 2. Jozef Padych (Kysucké Nové Mesto).
Filness deti 8-11 rokov: 1. Šimona Matuchova (Iron Gym), 2. Terézia Čekanová, 3. Ema Lešková (obe SK Tatran Prešov), 4. Aneta Matuchova (Iron Gym).
Fitness deti 12-15 rokov: 1. Patrícia Adamčíková, 2. Nikola Mihalková. 3. Adam Zvolenský (všetci SK Tatran Prešov).
 
 
 



 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Ivica
Zajtra má meniny
Albína
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
2 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang