Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 110
Návštev dnes: 104
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Chcete sa stať Miss MUSCLE&FITNESS?

Počet zobrazení článku: 40598

Miss MUSCLE&FITNESS

Pokyny pre záujemkyne o štart na súťaži Miss M&F 2012

Vybraná dvanástka vystúpi na pódium v rámci EVL's Prague Pro dňa 27.10.2012 v Prahe.

Pravidelne cvičíte, ste krásna žena, navyše športový typ, máte fitness postavu a odvahu predviesť sa v plavkách aj pred verejnosťou?
Chcete získať publicitu v najčítanejším športovom časopise v ČR a SR, mať svoju fotografiu na stránkach prestížnej svetovej časopiseckej značky MUSCLE&FITNESS? (Možno tak urobíte prvý krok aj k športovému a fitness modelingu.)

Ponúka sa vám jedinečná šanca! Na Expe EVL's Prague Pre v Tipsport Aréne v Prahe 7 - Holešoviciach sa dňa 27.10.2012 koná prvá súťaž o titul Miss MUSCLE&FITNESS-Czech&Slovak Edition.

Základné informácie o súťaži

  • Veková podmienka: 18 rokov a viac. Predchádzajúci skúsenosť zo súťaží sa nevyžaduje. zúčastniť sa môžu aj aktívne pretekárky rôznych zväzov a federácií. (Okrem tých, ktoré nastúpia v súťažiach bikini profesionálok alebo amatériek v rámci EVL's Prague Pro.)
  • Z fotokonkurzu vyberieme 12 finalistiek na základe ich fotografií a údajov, zaslaných do redakcie MUSCLE&FITNESS, a pozveme ich na súťaž do Prahy.
  • V Prahe súťažiace nastúpia v dvojdielnych plavkách. Odborná porota bude v štvrťobratoch hodnotiť ich postavu, symetriu, svalový tonus, pohybovú kultúru a celkovú ženskú krásu. Postava sa hodnotí individuálne aj v skupinách.
HODNOTIACE KRITÉRIÁ: 
 
  • a) tvary postavy, symetria a celková športová krása (50%)
 
  • b) prezentácia na pódiu, osobnosť, charizma (40%)
 
  • c) popularita u divákov (10%)
  • Ako víťazky budú vyhlásené 3 pretekárky. Obdržia trofeje, ročné predplatné MUSCLE&FITNESS, špičkové doplnky výživy od sponzorov v hodnote 3000 Kč a zaručujeme im fotenie a publicitu v M&F a na portáli M&F ONLINE. Tiež budú asistovať pri odovzdávaní cien víťazom súťaží EVL's Prague Pro.
  • Ďalšie finalistky dostanú vecné ceny a budú mať publicitu v M&F

 Ako poslať prihlášku do súťaže

Vystrihnutý alebo okopírovaný prihláškový kupón vyplňte a v obálke zašlite, spolu s vašimi aktuálnymi fotografiami, doporučene (nech ste z ČR alebo zo SR) výlučne na túto adresu: MUSCLE&FITNESS, POBOX 40, 820 12 Bratislava 212, Slovenská republika. Na obálku uveďte heslo "Miss MUSCLE & FITNESS 2012".

Prihlášku do súťaže si môžete stiahnuť tu...

FOTOGRAFIE

Fotografujte sa v plavkách tak, aby na fotografii bola celá postava (od chodidiel až po vlasy) a to zo všetkých strán (čelné, zadné i bočné pózy). formát: minimálne pohľadnicový. Počet snímok nie je obmedzený. (S troškou nadsádzky však možno povedať, čím viac tým lepšie.) Venujte osobitnú pozornosť kvalite snímok! Posielajte nám iba klasické papierové fotografie (nie CD, alebo emaily). Plavky iba dvojdielne. (Bikiny, ako vidíte súťažiaci v M&F, nie tangá.) Dbajte na kvalitu pokožky a zdravý, športový vzhľad. Sa šperky a doplnky to nepreháňajte. Fotografie redakcia nevracia.

UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK

Posledný termín pre zaslanie prihlášok (podanie na pošte) je 21. 9. 2012 (piatok). Doručenie zásielky a úspešné zaregistrovanie v súťaži potvrdíme každej účastníčku akceptačnom e-mailom.

VÝBER FINALISTIEK

Vybraným dvanástich finalistkám oznámime rozhodnutia odbornej redakčný poroty o ich nominácii do Prahy tri týždne pred pódiovou súťaží, tj do 5.10.2012. Zároveň im pošleme ďalšie pokyny.

ĎALŠIE INFO

Súťaž Miss MUSCLE&FITNESS je jednou z sprievodných akcií EVL's Prague Pro. Finalistky budú mať preto voľný vstup iba na expo vo FitSport Arene v Prahe 7-Holešoviciach. Ak majú záujem aj o zhliadnutie súťaží EVL's Prague Pre v hale, môžu si vstupenky objednať u usporiadateľov, resp. zakúpiť na Ticketportále. Cestovné náklady a ubytovanie si hradia účastníčky súťaže samy. V prípade otázok píšte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Chcete sa stať Miss MUSCLE&FITNESS?

 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Alojza
Zajtra má meniny
Kvetoslava
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
8 Hostí
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang