Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 129
Návštev dnes: 80
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Deň víťazov

Počet zobrazení článku: 40499 
 
Muscle&Fitness 09/2010 Z bratislavského stretnutia s víťazmi trojmesačnej súťaže v transformácii postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2010
 
Aký musí byť motív, ktorý človeka privedie k odhodlaniu skoncovať so starým životným štýlom a vykročiť na tŕnistú cestu, na konci ktorej je nová, nadbytočných kilogramov zbavená postava? Naši „doformisti" by vám o tom vedeli dlho rozprávať! Často je na začiatku zdravotný problém, inokedy pichľavá poznámka kohosi blízkeho, ale najčastejšie dlhodobá nespokojnosť človeka so svojím „ja". Tak zneli najčastejšie príbehy ľudí, s ktorými sme sa v druhú júlovú sobotu stretli v Bratislave na vyhodnotení jubilejného 10. ročníka súťaže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS.
 
Naše prvé kroky viedli už tradične do fitcentra GOLEM. Vzájomné oťukávame, zoznamovanie, spoločné fotografovanie, tréning pod vedením tohoročných majstrov Európy v kulturistike Mariana Čambala a Rasťa Solára, ako i tradičných členov tímu M&F Juraja Višného a Josefa Švuba. Potom nasledovala beseda, počas ktorej sa naši súťažiaci vyznali zo svojich poznatkov z prerodu ich postavy.
 
slávnostné fotografovanie
 
V podvečer sme sa, podobne ako minulý rok, presunuli do hotela RAKI v Petržalke. Tu bolo viac času i priestoru na osobné rozhovory, vzájomnú výmenu skúseností aj porovnávanie fotografií „pred" a „po", ktoré putovali okolo stola z ruky do ruky. Vyvrcholením večera bolo slávnostné odovzdávanie cien. Osem víťazov v jednotlivých vekových kategóriách si odnieslo nielen trofeje redakcie MUSCLE&FITNESS, ale aj dary - doplnky výživy od sponzora súťaže firmy FIT PLUS. Špeciálnu cenu za mimoriadny životný príbeh udelila redakcia Anne Šuttovej. Prinesieme ho, rovnako ako články o všetkých víťazoch, v niektorom z budúcich čísiel M&F.
 
odovzdávanie cienPočas slávnostného večera odzneli aj pozdravné listy Milana Jablonského a Alexandra Bačinského. Obaja bývajú už tradične hosťami tohto slávnostného dňa, tento rok sa však víťazom súťaže DO FORMY prihovorili aspoň na diaľku - ich maily smerovali do redakci z Kanady a Nemecka. Ich milé, motivujúce slová boli pre našich víťazov povzbudením, aby ani v budúcnosti nepoľavili zo svojho úsilia.
foto: Zdeněk Dryák
vyšlo v časopise Muscle&Fitness 9/2010, str. 10

obr. - Dary - kolekcie doplnkov výživy - odovzdal víťazom jednotlivých kategórií v zastúpení sponzora súťaže, firmy FIT PLUS, jej obchodný riaditeľ Boris Horáček. (Na zábere s Michaelou Hankovou.)

Lenka a Julo

Pre Lenku bola súťaž DO FORMY príbehom s dvojnásobne šťastným koncom. Nielenže sa jej podarilo zbaviť neželaných kilogramov, ale vďaka nej našla aj svoju novú životnú lásku. V Bratislave ju sprevádzal tréner a priateľ v jednej osobe Július Karabinoš.

 
 
 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Boris
Zajtra má meniny
Terézia
Kto je na stránke
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang