Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 129
Návštev dnes: 80
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Privítali sme šampiónov M&F

Počet zobrazení článku: 40447 
 
Muscle&Fitness 09/2010 Nazdar, športovci a športovkyne!
V tomto čísle M&F prinášame opäť širokospektrálny záber z našich hlavných tematických oblastí. Napríklad prvú lekciu pre úplných začiatočníkov v posilovni (str. 28), ale tiež ukážky tréningov štvorice najúspešnejších účastníkov v histórii Mr. Olympia (str. 85). A obrátene, od vrcholu pyramídy k jej základom: od vyjadrení všetkých 12 víťazov v 45-ročnej histórii Olympie (str. 96) až po fotoreport  z jubilejného 10. ročníka súťaže v zmene postavy za tri mesiace DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2010. Ďalší ročník  prvej a jedinej originálnej súťaže v transformácii ľudského tela v našich zemiach mal medzi čitateľmi nášho časopisu opäť obrovský ohlas a priniesol veľký úspech. V marci tohto roku sa doň prihlásilo 543 kondične cvičiacich súťažiacich z ČR a SR (312 mužov a 231 žien). A mnohí z nich dosiahli úžasné výsledky!

Našu tradičnú súťaž na diaľku sme medzičasom už vyhodnotili a máme za sebou i vydarené stretnutie víťazov jednotlivých vekových kategórií (od 15 do +45 rokov). Obráťte dvakrát list a máte pred sebou dokument z tradičného slávnostného vyhlásenia výsledkov v Bratislave, kam sme pozvali víťazov kategórií. Bolo to pre  nás mimoriadne milé stretnutie, spoznali sme na ňom pozoruhodných a sympatických ľudí. Na zábere sú v dolnom rade zľava Petr Boudyš (Nechanice - ČR), Martin Paštika (Kostomlaty - ČR), Pavel Sedláček (Brno - ČR), Ľuboš Repa (Bánovce nad Bebravou SR); uprostred (zľava) Marta Káčerova (Trnava - SR), Michaela Hanková (Veľký Grob - SR), Dagmar Váchová (Pŕíbram - ČR), Lenka Bóriková (Šaľa - SR), Anna Šuttová (Hnúšťa - SR). V hornom rade sú čestní hostia stretnutia, zľava majster Európy 2010 v kulturistike IFBB Rasťo Solár, publicista M&F Josef Švub, šéfredaktor M&F Ľudo Major, spolupracovník redakcie a prvý absolútny majster Československa v kulturistike v roku 1968 Juro Višný, majster Európy 2010 Marián Čambal.
 
víťazi

Výsledky DO FORMY S M&F 2010, s fotografiami víťazov „pred" a „po" a zoznamom všetkých súťažiacich, sme priniesli už v predchádzajúcom čísle (8/2010). Inšpiratívne príbehy, tréningy a fotografie nielen týchto šampiónov M&F, ale i desiatok ďalších účastníkov však budú postupne vychádzať ešte dlho... A o pár mesiacov už vypíšeme ďalší ročník súťaže DO FORMY!
Na záver osobné vyznanie: Čím dlhšie sa pohybujem v kulturistike, o to viac som presvedčený o tom, že jej pravý zmysel dávajú nie elitné genetické vzorky supermanov na súťažných pódiách, ale práve tí bežní, každodenní ľudia, ktorí dokážu využiť jej dobrodenie na pozitívne zmeny vo svojom živote. A tí tvoria 99 % našich čitateľov.
Buďte fit, priatelia!

ĽUDOVÍT MAJOR vydavatel a šéfredaktor
foto: Zdeněk Dryák
vyšlo v časopise Muscle&Fitness 9/2010, str. 7

 

 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Boris
Zajtra má meniny
Terézia
Kto je na stránke
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang