Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 130
Návštev dnes: 45
Z knihy odkazov
Alena
Dobrý deň, p. Karabinoš, 
kontakt na Vás
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Energie mám na rozdávanie

Počet zobrazení článku: 38144

MY ženy Úspešná manažérka, pyšná mama. Zdobí ju pevná vôľa ako v práci, tak aj v osobnom živote. Edita Nováková.

Môžete nám povedať pár slov o vašom zamestnaní?

V Prvej stavebnej sporiteľni pracujem od roku 1994, vypracovala som sa z postu sprostredkovateľky na miesto organizačnej riaditeľky okresu Nitra. Riadim sieť spolupracovníkov v počte 34 ľudí a naša produkcia je druhá najvyššia na Slovensku. Moja práca spočíva nielen v manažérske j, ale aj v odbytovej činnosti. Dodnes sa priamo na mňa obracajú mnohí klienti, často tí, ktorí si ma pamätajú z čias mojich začiatkov, so svojimi otázkami pri financovaní bývania. Všetkým sa venujem osobne.

Edita NovákováKlienti sú s vašou prácou veľmi spokojní, ako vieme z niekoľkých rôznych zdrojov, pretože pri vybavovaní sporenia, úverov či reklamácií dokážete využiť svoje dlhoročné skúsenosti a znalosti. Vieme o vás, že okrem zamestnania máte aj veľké hobby, prezradíte nám viac o vašej záľube?

Náhoda ma v roku 2008 zaviedla do posilňovne Millenium v Nitre, kde sa ma ujal tréner Július Karabinoš. Cvičenie ma chytilo a už na jeseň 2008 som išla na súťaž v naturálne j kulturistike v kategórii Fitness Model najprv do Karlových Varov a potom do Banskej Bystrice. Moje začiatky boli síce veľmi rozpačité a mala som čo doháňať na ostrieľanejšie a omnoho mladšie súperky, ale nevzdala som sa. Pri cvičení som zotrvala a môžem povedať, že mi v najlepšom slova zmysle zmenilo nielen postavu a zdravie, ale i celý život. Dnes si život bez posilňovne neviem predstaviť. K tomu, samozrejme, patria aj súťaže. Je to pre mňa relax, oddych i motivácia. Sama cítim, že mám energie na rozdávanie.


Edita Nováková na súťažiMôžeme to potvrdiť aj my, celkovo ste omladli až tak, že sa aj okolie niekedy pýta, či ste to naozaj vy. Máte dvoch synov, ako sa darí im?

Obaja sú už dospelí a majú svoje životy - ten starší v týchto dňoch úspešne ukončil inžinierske štúdium a ide v mojich šľapajach v Prvej stavebnej sporiteľni ako finančný sprostredkovateľ. Mladší syn práve robí bakalárske skúšky a bude pokračovať v štúdiu ďalšie dva roky. Chlapci mi robia veľkú radosť.

A aké máte plány do budúcna?

V práci by som chcela byť naďalej úspešnou obchodnou zástupkyňou Prvej stavebnej sporiteľne a mať v tíme úspešných ľudí. Tiež by som si chcela rozšíriť jazykové znalosti, takže ma čaká angličtina.

"Posudzujeme sa podľa toho, čo sme schopní urobiť.
Druhí nás však súdia podľa toho, čo sme už urobili."
Henry Logfellow (obľúbené motto Edity Novákovej)
 
článok vyšiel 28. júna 2010 v prílohe MY Nitrianskych novín
 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Konštantín
Zajtra má meniny
Ľuboslava
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
1 Hosť
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang