Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 129
Návštev dnes: 79
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Úspešní súťažiaci Jarnej premeny zožali úspechy aj v súťaži časopisu Muscle&Fitness Do formy 2009

Počet zobrazení článku: 42875

MF 08-2009 MF 09-2009 výňatok z článkov časopisu Muscle&Fitness,  číslo 8/2009 a 9/2009

V súťaži  čitateľov MUSCLE&FITNESS v transformácii postavy za tri mesiace sa tohto roku zúčastnili a úspešne zabodovali aj Pavol Struhačka z Prievidze, ktorý sa minulý rok umiestnil ako absolútny víťaz v našej internetovej súťaži Jarná premena a Anna Miháliková z Nitry, ktorá ako absolútna víťazka vyhrala tohtoročnú Jarnú premenu. Prečítajte si článok o súťaži DO FORMY 2009 a výňatok z listov týchto úspešných súťažiacich.

Vyhodnotenie 9. ročníka súťaže

Som v životnej forme a kondičku mám lepšiu ako za mlada... Po třech měsících se cítim jako
vyměnený... Dosiahla som váhu, o ktorú som sa márne pokúšala 14 rokov... Tak jak vypadám teď jsem nevypadal nikdy... Cítim se skvelě a konečně vím, jak zacházet se svým tělem... Mám z toho všetkého taký dobrý pocit, že by som vedela napísať aj knihu...

To je len pár náhodne vybratých citátov z listov, ktoré zaplavili našu redakciu v súvislosti s ukončením súťaže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS 2009. Do 9. ročníka tejto súťaže nám v marci zaslalo prihlášky 492 čitateľov a čitateliek. Každý z nich bol odhodlaný zmeniť svoj životný štýl a zároveň i seba. Znamenalo to pustiť sa do pravidelného tréningu, upraviť stravu i celkovú životosprávu. Znamenalo to preveriť svoju vytrvalosť a pevnosť vôle. Po troch mesiacoch nám mali do redakcie zaslať výsledok svojho snaženia v podobe dvojice fotografií „pred" a „po".
Image
 
Urobilo tak 161 účastníkov, teda asi tretina prihlásených. Presne 102 mužov a 59 žien, čo je viac ako v predchádzajúcom ročníku súťaže. Každý z nich dosiahol viditeľné vylepšenie postavy, ale najmä veľké osobné víťazstvo! Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za dôveru. Aj na základe vašich listov vieme, že svoju osobnú súťaž dokončili aj mnohí ďalší z prihlásených, ktorí sa z najrôznejších dôvodov rozhodli dvojicu fotografií do redakcie neposlať. Aj im blahoželáme! Za účasť ďakujeme aj tým, ktorí súťaž počas troch mesiacov vzdali. Určite to nebola ich posledná príležitosť na nový začiatok... Aj keď DO FORMY S MUSCLE&FITNESS je v prvom rade súbojom každého účastníka so sebou samým, v ľudskej prirodzenosti je i chuť porovnávať sa navzájom. Preto vyhodnocujeme náš fotokonkurz aj ako súťaž s vyhlásením najlepších. Redakčná porota v zložení Ľudovít Major, Boris Bárdoš, Marta Horáčková a Zuzana Miklášová určila v každej kategórii skupiny finalistov a vybrala víťaza. Keďže celková úroveň dosiahnutých zmien bola nebývalo vysoká a súťažiaci vyrovnaní, vyhlásili sme vo väčšine kategórií až osemčlenné skupiny finalistov. Víťazov kategórií teraz predstavujeme fotografiami a výňatkami z ich listov. Podrobnejšie sa o ich premenách dozviete v obsiahlych profiloch, ktoré budeme uverejňovať v nasledujúcich vydaniach MUSCLE&FITNESS. Postupne predstavíme všetkých finalistov tohtoročnej súťaže, ale aj fotografie a príbehy mnohých ďalších zaujímavých účastníkov.
 
Pavol STRUHAČKA
Pavol STRUHAČKA, 36 rokov, baník, Prievidza
 
„Svojho času som súťažil v športovej kulturistike. Potom však prišla rodina, potreba zabezpečiť ju, náročné zamestnanie. Cvičenie muselo ísť bokom, aj keď kulturistika z môjho srdca nikdy celkom neodišla. Posledné roky pracujem v Nemecku ako baník a doma na Slovensku som len dva mesiace v roku. Čo ma definitívne nakoplo do pravidelného tréningu? Moja manželka Martina, ktorá pred dvoma rokmi vyhrala vo vašej súťaži. I ja som si chcel dokázať, že ešte nepatrím do starého železa a že dlhé roky tréningu, aj keď bez patričnej stravy sa musia niekde ukázať. Prípravu sme absolvovali spolu s Martinkou, hoci vzdialení stovky kilometrov, boli sme stále v styku cez skype. Keďže som začínal s veľkou nadváhou, spočiatku sa mi darilo ísť s váhou rýchlo dolu. Postupne som musel riadne pritvrdiť v tréningu i diéte a konečný úbytok mínus 22 kg mnohým vyrazil dych!"
Anna MIHÁLIKOVÁ
MVDr. Anna MIHÁLIKOVÁ, veterinárna lekárka, 50 rokov, Nitra
 
„Píšem vám s úsmevom na tvári a spokojnosťou v duši. O úbytok na váhe som sa snažila už od mladosti. Nebolo diéty, ktorú by som nevyskúšala, avšak moje úsilie bolo vždy korunované jo-jo efektom. Takto roky ubiehali a popri troch deťoch, pracovných a rodinných starostiach i radostiach som sa dopracovala začiatkom roka až na váhu 79 kg. V apríli prišla moja päťdesiatka, túžby a sny. Nastal čas ich aj splniť. A môj stimul? Manžel. Jeho päťdesiatka pred dvoma rokmi, darček od rodiny - permanentka do fitness-centra - následná súťaž DO FORMY s M&F 2007 a jeho víťazstvo v kategórii mužov nad 45 rokov. Videla som v priamom prenose, čo dokáže človek so sebou urobiť. Dokážem to aj ja? S výsledkom snaženia som spokojná. Som si istá, že novému životnému štýlu zostanem navždy verná."
 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Boris
Zajtra má meniny
Terézia
Kto je na stránke
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang