Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 160
Návštev dnes: 148
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Premena Eriky Závackej

Počet zobrazení článku: 46546

Erika Závacká z Nitry sa pod vedením osobného trénena Jula Karabinoša stala absolútnou víťazkou Jarnej premeny 2008 a súčasne víťazkou súťaže Postava snů 2008 časopisu Fitness.

február 2008
v máji 2006 vážila Erika 85 kilogramov
 
máj 2006
vo februári 2008 išla Erika do súťaže s hmotnosťou 75 kilogramov
 
máj 2008
v máji 2008 vážila Erika 62 kilogramov

Pre ďalšie fotografie kliknite tu...

Pre stiahnutie posteru v plnej kvalite kliknite tu...


Eriku Závackú z Nitry a jej úspech spomenul v marcovom čísle (2009) aj časopis Muscle & Fitness, ktorý podobnú súťaž organizuje v rámci Českej a Slovenskej republiky od roku 1999. V článku sa píše:
 
Musle&FitnessJARNÁ PREMENA V NITRE
Ako píšeme na inom mieste, naša originálna súťaž v zmene postavy DO FORMY S MUSCLE&FITNESS pre rekreačno-kondičných cvičencov a cvičenky je ozajstná success story! O fotografie najúspešnejších účastníkov požiadal pred tromi rokmi vydavateľa česko-slovenskej edície M&F Ľudovíta Majora dokonca sám Joe Weider a vyjadril sa o nich s veľkým uznaním!  V priebehu desaťročia od jej vzniku v roku 2000 sa do nej zapojilo vyše 4500 mužov a žien v širokom vekovom rozpätí. Postupne sa ukázalo, že k nasledovaniu sme inšpirovali aj iné médiá, niektoré fitká i trénerov, aby čosi podobné v menšom zorganizovali aj oni. Nečudo, že medzi nimi je aj Július Karabinoš, osobný tréner a majiteľ Millennium Fitness v Nitre. Ide totiž o jedného z víťazov prvého ročníka našej súťaže v roku 2000, ktorý vlani zorganizoval pre svojich klientov vlastnú akciu pod názvom Jarná premena. Na fotografiách "pred" a "po" predstavujeme dve podoby absolútnej víťazky tejto súťaže medzi ženami Eriky Závackej.

Poznámka www.karabinos.sk: Július Karabinoš bol jedným z víťazov  prvého ročníka súťaže DO FORMY S MUSCLE&FITNESS a zároveň trénerom zverencov, ktorí z tejto súťaže v nasledujúcich rokoch priniesli najviac víťazstiev v rámci Českej a Slovenskej republiky.

 

 
 Seitenanfang