Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 160
Návštev dnes: 41
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Kto je kto v regióne

Počet zobrazení článku: 43916

Július KarabinošRODNÉ MESTO: Nitra
 
VEK: 55
 
ŽIVOTNÁ DRÁHA: ZŠ na Zobore (1968), Gymnázium na Párovskej ulici (1971), SPU zootechnika a výživa ľudu (1976 s červeným diplomom), pedagogika a psychológia na UKF, doktorát v odbore genetika, FTVŠ UK (tréner 1. triedy).
 
PROFESIONÁLNA DRÁHA: Štátny plemenársky podnik GR - genetik (1977-1989), zakladateľ a majiteľ Herpetologického a teraristického centra Nibara (1990-2000), ktoré sa transformovalo na Vivárium SPU v Nitre, od roku 2001 osobný tréner, odborný poradca a spolupracovník viacerých, slovenských. periodík.
 
ČO MI TO VZALO: Vzalo mi to voľný čas a negatívne zasiahlo do rodinného života.
 
ČO MI TO DALO: Neopakovateľný pocit sebarealizácie v zaujímavej práci, ktorá je vlastne mojím koníčkom a považujem ju tiež za svoje poslanie.
 
NAJVÄČŠÍ ŽIVOTNÝ NEÚSPECH: Som v znamení raka - rodina je pre mňa dôležitá, preto rozpad manželstva.
 
NAJVÄČŠÍ ŽIVOTNÝ ÚSPECH: Som otcom troch slušne vychovaných detí, ktoré mi robia radosť. A tiež schopnosť prinavracať ľuďom zdravie, peknú postavu, sebavedomie a chuť do života.
RODINA: Z dvoch manželstiev s Annou 1974-1988 a Evou 1990 - 2008 synovia Maroš (33) a Tomáš (17), dcéra Martina (30). Vnučky Juliana (3) a Sofia (1), brat Jozef (58).
 
NAJVIAC SI CENÍM V PROFESIONÁLNEJ KARIÉRE: Pred desiatimi rokmi prednášku na III. Svetovom herpetologickom kongrese. V súčasnosti výsledky a úspechy mojich klientov v redukcii telesného tuku a formovaní postavy.
 
KONÍČKY: Práca osobného trénera a výživového poradcu, štúdium fauny a pozorovanie správania sa zvierat, teraristika, filatelia, poézia...
 
ČO MÁM RÁD: Wellness ako životný štýl, prechádzky v prírode, dobrých a úprimných ľudí. Najlepšie sa viem „porozprávať" s 3-ročným yorkshirským teriérom Rikinkom.
 
DOVOLENKA, NA KTORÚ NEZABUDNEM: Na všetky dovolenky s rodinou si spomínam rád, lebo som ich preciťoval a vnímal pozitívne. Zamiloval som si Chorvátsko - aj pre nádherné národné parky.
 
MY 37/2008ČO O MNE ĽUDIA NEVEDIA: Niekedy mám dojem, že ľudia toho o mne "vedia" viac, ako viem o sebe sám. Možno nevedia, že v minulom roku som reprezentoval Slovensko na ME vo Francúzsku a MS v Madride v naturálnej kulturistike v kategórii „supermasters". A určite nevedia, že často a rád som sám len so svojimi myšlienkami, najradšej v tichom romantickom prostredí.
 
PLÁNY DO BUDÚCNA: Robí mi radosť meniť sny na skutočnosť a pomáhať ľuďom. Chcem v tom pokračovať.
 
ČO BY SOM VO SVOJOM OKOLÍ ZMENIL ALEBO OCENIL: Venoval by som väčšiu pozornosť ochrane životného prostredia, napr. nevyruboval by som storočné stromy kvôli budovaniu priemyselných a zábavných parkov. Zvýšil by som tresty, za týranie ľudí i zvierat. Navrhol by som zmenu volebného práva podľa úrovne dosiahnutého vzdelania.
 
Článok vyšiel v regionálnych novinách MY, číslo 37/2008
 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Vladimíra
Zajtra má meniny
Hedviga
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
1 Hosť
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang