Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 183
Návštev dnes: 49
Z knihy odkazov
Alena
Dobrý deň, p. Karabinoš, 
kontakt na Vás
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Problém s jo-jo efektom

Dobrý deň, p. Karabinoš,
kontakt na Vás som našla v časopise Báječná zena a Dieta, kde ste prezentovali stravovanie prostredníctvom sacharidových vĺn. Pokúšam sa už dlhší čas schudnúť, ale vždy je to sprevádzané jo-jo efektom. Momentálne mám za sebou 90-dňovú dietu - podarilo sa mi schudnúť 6 kg ale chudnutie sa zastavilo už po druhom mesiaci a ďalej to nejde. Zaujala  ma dieta sacharidové vlny - informácie som hľadala na internete, ale dosť sa rozchádzali čo do množstva skonzumovanej stravy (napr.  6 vajec na raňajky - to si ani neviem predstaviť). Neviem, či poskytujete informácie aj prostredníctvom e-mailu, ak áno, bola by som rada, ak by ste mi napísali niečo bližšie o spomínanej diete, ako dlho ju možno držať a pod. V prílohe zasielam aj evidenčný list z vašej stránky pre prípadné zostavenie vzorového jedálneho lístka.
 
Ďakujem za odpoveď
S úctou, Alena P.
 
 Ďakujem vám za dôveru, pani P.!
Odpoveď: "Diéta" sacharidových vĺn sa drží týždeň, max. dva týždne a potom sa prejde na iný systém stravovania. Jej úlohou je naštartovať metabolizmus.
Náplňou mojej práce je vypracovávanie individuálych tréningových a stravovacích programov. Podkladom je buď osobná návšteva (pohovor - konzultácia - anamnéza), alebo aspoň vyplnenie Evidenčného listu. Poviem vám otvorene: nemá zmysel držať akékoľvek "diéty" bez toho, aby ste vykonávali nejaký cielený a premyslený pohyb (šport). Slovo "diéta" dávam úmyselne do úvodzoviek, pretože "diéta" sama osebe je blbosť. Ide predovšetkým o stravovacie návyky a k tomu patričný pohyb, pretože výsledkom nemôže byť len krátkodobé (dočasné) schudnutie, ale hlavne pozitívne myslenie (psychika) a dobrý pocit človeka zo seba samotného.
 

Pozdravuje tréner Julo

 
< novší článok   starší článok >

 
 Seitenanfang