Hlavná ponuka
Úvod
Chudnutie a Julo Karabinoš
Zverenci
Súťaž JARNÁ PREMENA
Súťaž PREMENA ROKA
Súťaž DO FORMY
Iné súťaže
Spring challenge
Zaujímavé linky
Partneri stránky
Ponuka výživových doplnkov
Kontaktné informácie
Evidenčný list
OBJEDNÁVKA PROGRAMU
Darčeková poukážka ITS
Darčeková poukážka MT
Návštevnosť stránky
Návštev včera: 160
Návštev dnes: 41
Z knihy odkazov
Anka
Mám 30 rokov, 177 centimetrov a vážim 65 kíl. Som
JARNÁ PREMENA
Z fotogalérie

E-mail

Šťastní v cieli

Počet zobrazení článku: 41590

8/2003    Počujete tie slávnostné fanfáry? Znejú pre 204 mužov a žien z Česka a Slovenska, ktorí obstáli v trojmesačnej skúške, ne­vzdali sa svojho sna a stali sa tak pre seba, svoje okolie, pre nás v redakcii i všetkých čitateľov MUSCLE&FITNESS dôkazom, že TO IDE! Že možno byť štíh­lejší, zdravší, šťastnejší. Že možno zvíťaziť sám nad sebou. A že za poctivo odvedenú prácu a úprimné snaže­nie nás vždy oča­káva odmena.

    Ak si predstaví­me súťaž DO FORMY S MUSCLE&FITNESS ako beh na dlhú trať plnú najrôznejších prekážok, na štarte vidíme 376 žien a 254 mužov plných odhodla­nia. Tri - dva - jedna - štart a už bežia. Niektorí spanikária a opustia trať hneď, ako sa pred nimi vynorí prvá prekážka. Ďalší do prekážky v plnej rýchlosti nabeh­nú, aby ich náraz odmrštil do pohodlia trávnika. Niektorí vstávajú a vracajú sa na trať. Ďalší zasa premyslene a cieľavedome zdolávajú prekážku za prekážkou a po­stupujú vpred. Tá dráha sa zdá byť nie celkom spravodlivá - niekto má v ceste prekážok viac, niekto menej. A hľa - vidí­me aj takých, ktorí si prekážku postavia sami, aby mohli s presvedčením vyhlásiť: vidíš, nejde to!

    A takto naši súťažiaci bežia týždeň po týždni a hlúčik vytrvalcov sa nie­len rozptyľuje, ale aj zmenšuje. Do cieľa dobieha pri­bližne tretina z nich. Na rozdiel od štartu, v cieli už prevažujú muži. Je ich 107, o desať viac ako žien. Na trati nechali spolu 1796 nadbytočných kilo­gramov. Pre súťažiacich sa najväčšia práca skonči­la a pre nás v redakcii MUSCLE&FITNESS sa práve začína. Preberáme fotografie, čítame listy, vkladáme do počítača údaje. A hlavne - znova a znova diskutujeme o tom, ako spravodlivo rozhodnúť, kto je najlepší.

    Je to súťaž a súťaž musí mať víťaza aj napriek tomu, že pre nás v redakcii je víťazom každý, kto súťaž skončil. Stojíme pred obvyklou dilemou: dať prednosť typickej kulturistickej premene tela alebo oceniť „civila", ktorý zlikvidoval pivné bruško a dal postave pevné športové kon­túry? Je lepšia dievčina s vypracovaným telom fitnesky alebo „mamina", ktorá dokázala zhodiť 20 kg nadváhy?

    Rozhodli sme napokon po dôkladnom zvažovaní všetkých aspektov. Ako pomoc­né kritériá poslúžili aj obsahy listov a kva­lita fotografií. V každej kategórii sme určili jedného víťaza a skupinu finalis­tov v počte závisiacom od úrovne kategó­rie. Na nasledujúcich stranách predstavu­jeme víťazov spolu so zoznamom finalis­tov i všetkých úspešných účastníkov súťaže DO FORMY 2003. Všetkým ešte raz k úspechu blahoželáme!


Víťazka JANA TÁBIOVÁ v kategórii ženy 26-30 rokov

Zo 112 prihlásených súťaž dokončilo 28 žien

Jana TábiováVek: 30 rokov • Bydlisko: Nitra • Zamestnanie: fotografka • Výška: 158 cm • Váha pred/po: 51 kg/45 kg • Pás pred/po: 65 cm/60 cm • Hrudník pred/po: 86 cm/84 cm • Boky pred/po: 94 cm/84 cm • Z listu: „Myslím, že sa mi podarilo pochopiť zmysel pravidelného cvičenia a touto súťažou sa všetko len začína."

FINALISTKY: Hodková Alena, Brno, Kubičková Dana, Kľačany, Sedláková Silvia, Nová Dubnica, Vaclíková Marta, Velešín

ĎALŠIE: Beránková Dana, Praha, Bornemiszová Erika, Zvolen, Červenková Petra, Velké Hoštice, Drozdova Monika, Žiar nad Hronom, Ďurtová Adriana, Poprad, Filačeková Daša, Prievidza, Galova Miriam, Martin, Hasíková Táňa, Chomútov, Chmelová Petra, Domašov u Šternberka, Jarošova Lucie, Vyskytne nad Jihlavou, Kosáčková Jana, Jiŕíkov, Milková Marcela, Zvolen, Mišova Anna, Liptovský Mikuláš, Mudriková Monika, Ústí nad Labem, Pecušová Lenka, Kladno, Pirohová Ľubica, Martin, Podušelová Eva, Zvolen, Sovová Laďka, Praha, Starečková Vera, Krmelín, Šaňáková Petra, Praha, Vajsová Adriana, Banská Bystrica, Voŕíšková Jana, Praha, Tomašeková Patrícia, Nitra

Publikované v časopise Muscle&Fitness, august 2003

 
< novší článok   starší článok >
Otázky a odpovede

Články v médiách
Motivačné články
Informačné články
Súťaž Jarná premena
Do Formy, Postava snů...
Naturálna kulturistika
Dnešný deň
Dnes má meniny
Vladimíra
Zajtra má meniny
Hedviga
Kto je na stránke
Práve je pripojených:
1 Hosť
TOP TRÉNER
TV PROGRAM ONLINE

 
 Seitenanfang